Dobrou kávu na šrotu nepřipravíš.

Dodáme Vám kávovar přímo stvořený
pro Váš podnik a zajistíme jeho celkový servis.

Kvalitní káva miluje kvalitní kávovar

Proč do něj investovat?

Kvalitní kávovar Vám ušetří peníze. Profesionální kávovary jsou spolehlivé a stálé, to znamená, že káva z takového kávovaru bude stále stejně dobrá, ať už je to pátá či dvě stě padesátá za sebou připravená káva. Stabilně skvělou chuť zajišťuje především to, že se káva v těchto kávovarech nikdy nespálí, a to díky stálosti teploty a tlaku. I v případě repasovaných kávovarů je zásadní, aby byly od kvalitního výrobce, jinak jejich renovování nemá smysl. Na repasovaném kvalitním kávovaru lze udělat dobrou kávu, ale stojí to mnohem více úsilí a času a ve výsledku tedy i peněz.

 Při výběru kávovaru je dobré znát výrobce, jeho historii, kvalitu strojů, případně i zkušenosti jiných zákazníků, seznámit se se strojem po technické stránce, zjistit si, zda udržuje stálou teplotu, zvážit, jestli je to vhodný typ kávovaru do provozu, pro který ho kupujete atd. Pořízení kávovaru do Vašeho podniku je významnou událostí, která vyžaduje zodpovědnost a znalosti tohoto odvětví. Proto Vám se vším rádi poradíme a o celkový servis Vašeho stroje se postaráme.

Kdo techniku vybírá?

Profesionál požadující poctivost a kvalitu.

Jakub Fejfar
Jakub Fejfar
Manažer prodeje

Zájem o kávovary, mlýnky a jiné příslušenství týkající se zpracování a přípravy kávy vznikl u Kuby v době, kdy vedl horský penzion. Do problematiky profesionálních kávovarů ale opravdu pronikl poté, když si sám jeden starší kávovar pořídil. Protože s ním nebyl příliš spokojený, pustil se do jeho rozebírání a opravování. Postupně začal repasovat kávovary, vybírat je a servisovat svým známým i dalším zákazníkům, provozovatelům kaváren a restaurací. Svůj zájem rozšířil také na kávové mlýnky. V dnešní době se v této oblasti zaměřuje především na poradenství při výběru kávovaru a mlýnku do provozu, na jejich dodání, zapojení a na celkový dlouhodobý servis poskytnutých strojů.

Z čeho vybíráme, jak to servisujeme, proč to prodáváme

Vše děláme se zapálením i zodpovědností.

Co se týče espresso kávovarů, stojíme především za značkami La Marzocco a Iberital, a to vzhledem k jejich velké kvalitě. Firma Iberital je na trhu od roku 1975 a nabízí výkonné stroje s dlouhou životností. Společnost La Marzocco existuje již od roku 1927, má tedy dlouhou tradici a ve své historii také řadu technologických inovací, které se staly standardem ve světě kávovarů. I v současnosti jsou espresso stroje značky La Marzocco ručně vyráběné na zakázku.

Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější kávovar pro Váš podnik, a to s ohledem na druh provozu, požadovanou kvalitu, finance, Vaše specifické přání apod. Vše s Vámi dopodrobna probereme, zprostředkujeme prodej, dodání a zapojení, vysvětlíme obsluhu stroje a zajistíme veškerý další servis, záruku i případné opravy. Ve výsledku nebudete mít s ničím starosti. A proč to děláme? Protože jsme majitelé pražírny a víme, jak je pro kavárnu či restauraci důležité mít kvalitní stroje, které vydrží, a jak špatný krok, jako třeba ztráta peněz kvůli nekvalitnímu kávovaru, může narušit úspěšnost Vašeho podnikání.